Corape pambuku për diabetike 43 – 46 | Blerje te sigurta Online

490 L

Ka stok

19150

KODI: 3830065448045 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape pambuku për diabetike

Corape Marshal pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 43-46.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape pambuku për diabetike 43 – 46 | Blerje te sigurta Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape pambuku për diabetike 43 - 46 | Blerje te sigurta Online