Corape Marshal për persona diabetik

490 L

Ka stok

19151

KODI: 3830065448052 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape Marshal për persona diabetik

Corape Marshal pambuku

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 39-42.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal për persona diabetik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal për persona diabetik