Corape Marshal për diabetike 43-46

490 L

Ka stok

19148

KODI: 3830065448021 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Corape Marshal  për diabetike

Corape Marshal

  • Materiali shume cilesor 100% pambuk.
  • Te plota dhe higjenike.
  • Nuk krijojne erera te pakendshme.
  • Numri 43-46.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Corape

Be the first to review “Corape Marshal për diabetike 43-46”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Corape Marshal për diabetike 43-46