Collagen Joint Care | Kolagjen natyral 140 g | Bli Online

2,500 L

Ka stok

I perbere me vitamine C dhe pluhur Camu Camu dhe Rosehip.

Permireson :

  • Problemet me kyçet apo artritetin.
  • Levizjen.
  • Ideale per ata qe merren me sport, palester dhe aktivitete fizike.
KODI: I-20720-01 KATEGORIA:

COLLAGEN JOINT CARE

Kolagjeni ne trupin tone fillon qe ta ule prodhimtarine e tij pas moshes 20 vjecare dhe kur sasia e tij eshte e pakte ne organizmin tone fillojne shenjat e dukshme te plakjes se lekures, shfaqja e rrudhave, dobesimi i thonjeve, veshtiresi ne levizshmeri etj. Duke qene se kolagjeni eshte shume i rendesishem per dhenien e elasticitetit dhe forcen ne sistemin tone imunitar ne duhet qe ta ndihmojne vet trupin tone qe te kete sasine e duhur te kolagjenit.

collagen joint care with fortigel 140g palester sport kolagjen bli online dyqan taxi

KOLAGJEN NATYRAL – JOINT CARE

Kolagjeni eshte nje proteine natyrore e cila eshte e formesuar me nje formule bimore nga Naticol, peptide kolagjen detar, MSM , shijen e portokallit dhe superfood.

Eshte i perbere nga vitamina C e cila njihet edhe si vitamina qe i jep me shume rezistence, energji, dhe rrit rruazat e bardha te gjakut ne sistemin tone imunitar.

Tek kolagjeni vitamina C perben Camu Camu dhe Rosehip prejt te cilave eshte i pasur kolagjeni Joint Care.

Vitamina C ndikon shume ne sintezen e kolagjenit ne menyre te tille duke bere qe kercet te kene nje aktivitet normal.

Nga ana tjeter Rosehip ndikon edhe eshte nje faktore i rendesishem qe ndikon ne levizshmerine e kyceve.

KOLAGJENI NATYROR -BLI ONLINE-DYQAN TAXI

  • Per personat te cilet kane probleme me kyçet apo vuajne nga artritet.
  • Perfekte ne permiresimin e levizjes.
  • Jep fortesi, elasticitet, dhe energji qe eshte e rendesishme per ata qe merren me sport, palester dhe aktivitete fizike.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.140 kg
Lloji

Suplemente

Be the first to review “Collagen Joint Care | Kolagjen natyral 140 g | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

collagen joint care with fortigel 140g palester sport kolagjen bli online dyqan taxi

Collagen Joint Care | Kolagjen natyral 140 g | Bli Online