Chest Pull | Paisje per stervitjen e kraheve edhe kraharorit

1,490 L

Ka stok

  • Materiali: celiku + plastik.
  • Ngjyra: E zezë + e kuqe + argjend.
  • Madhësia: 68 * 12cm.
  • Pesha: 830g.
  • Multifunksionale.
KODI: 20902906 KATEGORIA:

CHEST PULL PER STERVITJE FIZIKE

Chest Pull është vegel ideale për ndërtimin e forcës dhe muskujve në krah dhe gjoks. Materialet e saj të qëndrueshme dhe trajtat e rehatshme sigurojnë sigurinë dhe komoditetin. Vjen me rezistencë tëper te larte e cila shoqerohet me arritjen e rezultateve ne kraharorin tuaj.

PAISJE PER STERVITJEN E KRAHEVE EDHE GJOKSIT

Paisje per stervitjen e muskujve te kraheve edhe gjoksit. Ajo perdoret ne menyre shume te thjeshte dhe nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj sepse eshte mjaft praktike edhe funksionale.

Ajo eshte e pershtatshme per te gjithe ata qe duan te tonifikojne trupin, qofshin kete meshkuj apo femra.

Paisja per stervitje perbehet nga doreza shume te forta edhe shufra metalike goxha te qendrueshme te cilaet jane tejet te vhstire per t’u derfomuar.

Ka nje dizajn goxha kompakt i cili ju mundeson qe ta merrni kudo me vete.

Stervitja me te kryehet ne menyre te atille qe mjafton vetem ta terhiqni pasijen edhe do te vini re pas disa javesh qe muskujt qe jane vene ne aktivitet nga kjo asije jane ata te kraheve, shpines, shpatulles edhe te kraharorit.

Pesë shufrat e celikut mund të grumbullohen dhe çmontohen sipas favorit personal.

SPECIFIKAT

Materiali: celiku + plastik.chest pull vegel ushtrimesh bli online dyqan taxi

Ngjyra: E zezë + e kuqe + argjend.

Madhësia: 68 * 12cm.

Pesha: 830g.

Ideale për ta marre me vete ne udhëtime.

Ideaur si për burrat ashtu edhe për gratë.

Ideale për zhvillimin e muskujve te gjoksit, kraheve, muskujve të shpinës dhe shpatullave.

Perdoret duke realizuar ushtrime tërheqëse.

E qëndrueshme dhe e lehtë.

E shkëlqyeshme për tërheqjet në gjoks dhe ato anësore.

Portable për trajnime kudo.

Multi-funksionon me mënyra të ndryshme për te kryer ushtrime.

Bli Online me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

paisje per palester

Ngjyra

Be the first to review “Chest Pull | Paisje per stervitjen e kraheve edhe kraharorit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

chest pull vegel ushtrimesh bli online dyqan taxi

Chest Pull | Paisje per stervitjen e kraheve edhe kraharorit