CAR CHARGER AWEI C-826

790 L

Ka stok

  • Karikues i shpejte per ne makine.
  • Me dy hyrje portash USB.
  • Mbështet karikimin e telefonave Apple dhe Android.
KODI: Car Charger Awei C-826 Kategori: , ,

CAR CHARGER AWEI C-826

Karikues i shpejte per ne makine, me dy hyrje portash USB.

Mbështet karikimin e telefonave Apple dhe Android në të njëjtën kohë.

Fuqi e lartë dhe karikimi i shpejtë. Dizajn shume praktik dhe komod per ta marre kurdohere qe ju nevojitet nje karikues portabel. Dhe jo vetem kaq, ju mund te karikoni dy pajisje njekohesisht me kete pajisje.

Material anti-korrozioni, rezistent ndaj temperaturës së lartë. Madhësi e vogël dhe e lehtë për mbajtur me vete.

Specifikamini car charger online dyqan taxi

Numri i modelit: C-825

Hyrja: DC 12-24W

Dalja USB: 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A

Prodhimi i një porti të vetëm: 5V-2.4A Maks

Fuqia e daljes: 18W Maks

Madhësia e produktit: 71x45x26mm.

Karakteristikë: Mbrojtja e qarkut të shkurtër / Mbrojtja nga mbitensioni / Mbingarkesa /  tensionit të ulët / mbi temperaturën

Be the first to review “CAR CHARGER AWEI C-826”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini car charger online dyqan taxi

CAR CHARGER AWEI C-826

WhatsApp chat