Karikues makine per celularin | Car Charger MX VC05

2,000 L

Ka stok

 • Karikim i shpejtë – USB e dyfishtë.
 • Dalja – Hyrja: DC12-24V.
 • Dalja: DC5V-2.4A.
 • Drita LED e disponueshme gjatë karikimit.
 • Dizajn praktik dhe komod.
 • Material rezistent dhe cilesor.
KODI: 2011109 Kategori: ,

KARIKUES MAKINE PER CELULARIN MX VC05

Karikues makine per celularin me permasa te vogla dhe komode. Karikuesi ka 2 porta të karikimit USB si dhe 2.4A qe sherben per  karikim te shpejte. I pershtatshem per 99% te modeleve te makinave. Karikuesi gjithashtu vjen me nje dizajn komod dhe praktik, nuk ju ze hapsire dhe eshte ideal per karikim te shpejte.

Ju mund te karikoni deri ne 2 celulare ne te njejten kohe me shpejtesi maksimale dhe te sigurt. Perbehet nga material cilesor dhe rezistent.

Specifikat:mx vc05 karikues makine per celularin bli onlne dyqan taxi
 • Karikim i shpejtë – USB e dyfishtë.
 • Dalja – Hyrja: DC12-24V.
 • Dalja: DC5V-2.4A.
 • Drita LED e disponueshme gjatë karikimit.
 • Dizajn praktik dhe komod.
 • Material rezistent dhe cilesor.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Karikues makine per celularin | Car Charger MX VC05”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karikues makine per celularin Car Charger MX VC05 bli online dyqan taxi

Karikues makine per celularin | Car Charger MX VC05