Karikues universal per ne makine | Me bluetooth

2,200 L

Ka stok

 • Materiali: Plastike.
 • Modulator, telekomandë.
 • Kabëll i integruar Micro-Usb.
 • Ndërfaqja e lidhjes: USB, TF.
 • Forca aktuale: 3.1.
 • Tensioni i hyrjes: 12 – 24 V.
 • Diapazoni i frekuencës: 87.5 – 108.0 MHz.
KODI: Karikues universal per ne makine Kategori: , , ,

KARIKUES UNIVERSAL PER NE MAKINE

Karikuesi universal  9A X26 është një pajisje shtesë e dobishme për ata që kalojnë shumë kohë pas timonit.Fuqia aktuale është 3.1 A. Trupi i pajisjes është i bërë prej plastike të qëndrueshme me një sipërfaqe me shkëlqim.

CAR CHARGER 9A

Dizajni unik jo vetëm që tërheq vëmendjen, por është gjithashtu shumë praktik. Mund të përdoret në makina dhe kamionë për tension në bord 12 dhe 24 V.

Modeli është i pajisur me një kabllo të integruar mikro-usb, Bluetooth, butona kontrolli, një vend i caktuar për kartat e kujtesës, një port USB dhe një ekran që tregon vlerën e stacioneve FM.

SPECIFIKAT:universal car bluetooth bli online dyqan taxi
 • Materiali: Plastike.
 • Modulator, telekomandë.
 • Kabëll i integruar Micro-Usb.
 • Ndërfaqja e lidhjes: USB, TF.
 • Forca aktuale: 3.1.
 • Tensioni i hyrjes: 12 – 24 V.
 • Diapazoni i frekuencës: 87.5 – 108.0 MHz.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Karikues universal per ne makine | Me bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues universal per ne makine me bluetooth

Karikues universal per ne makine | Me bluetooth