Cante praktike e perditshme

790 L

Ka stok

Materiali: Najlon me dendësi të lartë + ABS plastikë me dendësi të lartë + Aliazh alumini

Madhësia e produktit: 33 * 40 * 10cm (e shtrirë) (9 * 3.7cm diametër i vogël i diskut)

Pesha e produktit: 120g

KODI: i-2012010 KATEGORIA:

CANTE PRAKTIKE E PERDITSHME

Dizajn eko-miqësor, i lëvizshëm, kompakt

Mjafton te tërhiqni etiketën për të lëshuar çantën.

E lehtë për tu mbajtur ne cdo moment me vete, e palosshme, ofron një alternativë të lirë, eko-miqësore ndaj çantave të tjera me ngarkesë.

Një zëvendësim i shkëlqyeshëm për letrat dhe qeset plastike nje perdorimshe që do t’ju zgjasin për një kohë të gjatë.

Dizajni i saj ju lejon ta mbani atë në xhepin e pantallonave ose çantës tuaj.

Diametri përafërsisht. 10,2 cm

Permasa: 35 cm e gjerë x 40 cm e lartë x 11 cm e thellë.

Mund të lahet dhe të ripërdoret sa herë që dëshironi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Cante praktike e perditshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante perditshmerie praktike online dyqan taxi

Cante praktike e perditshme