Cante pazari e palosshme me rrota

800 L

Ka stok

Cante praktike per te bere pazaret, me rrota ne bazen e saj qe sigurojne lehtesine e perdorimit.

KODI: cante-pazari-me-rrota Kategori: ,

CANTE PAZARI E PALOSSHME ME RROTA

Cante elegante per pazar, me nje dizajn dekorativ shume terheqes dhe jo vetem kaq por e pajisur me rrota ne bazen e saj per tua bere sa me te lehte mbajtjen.

Teper praktike ne perdorim, canta eshte e pershtatshme per tu mbajtur gjithashtu dhe me rripa si cante krahu.

Fale peshes se lehte prej vetem 400 gram, ajo mund te paloset ne nje madhesi rreth 40 x 18 centimetra per ruajtje pa zene hapesire, ndryshe nga cantat e tjera.

Cante multifunksionale portabelFolding Shopping Trolley with Wheels Wheeled Bag dyqan taxi

Ndihmesja me e mire per te mbajtur blerjet nga pazari, per udhetime, pushime, kamping, hiking,  plazh, piknik, lavanderi, bagazh, pajisje shkollore dhe shume perdorime te tjera.

E bere prej pelhure rezistente me print terheqes me lule, eshte e riperdorshme dhe mund te lahet pa asnje problem.

Me shume funksione, mund te shnderrohet lehtesisht nga nje çante krahu  ne nje karroce pazari me rrota.

Materiali i qendrueshem e ben ate  praktike, ndersa rrotat e bashkangjitura sigurojne lehtesinë e perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Cante pazari e palosshme me rrota”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante pazari me rrota online dyqan taxi

Cante pazari e palosshme me rrota