Cante mbajtese per bebat | Cante + Shtrat per femijen

3,990 L

Ka stok

  • E ideuar per bebat 0-12 muajsh.
  • Sherben ci cante edhe shtrat.
  • Ideale per t’u marre me vete ne udhetime.
  • E perbere nga nje dyshek dhe disa xhepa mbajtes te papershkrueshem nga uji.
  • Material i forte sportive dhe rezistente.
KODI: ECC-20620-0038 Kategori: ,

CANTE MBAJTESE PER BEBAT

CANTE + SHTRAT PER FEMIJEN

Te udhetosh me nje femije nuk eshte kurre e lehte. Per prinderit rehatia e femijes eshte nje shqetesim i vazhdueshem dhe i pashmangshem. Ndaj edhe kur udhetoni me femijen tuaj ky shqetesim rritet me teper pasi mund te ndodh qe femija juaj te kete nevoje te nderroje pelenat apo dhe te fleje kur i vjen orari i gjumit. Per ta eliminuar nje shqetesim te tille dhe ky mankth te mbaroje, ne kemi menduar per ju duke ju sjelle kete cante mbajtese per femijet.

CANTE + SHTRAT PER BEBAT

bed bag baby cante mbajtese produkt online dyqan taxiCanta sherben edhe si aksesor ku mund te mbani gjerat personale me te nevojshme te femijes por edhe si nje shtrat i vogel ku bebja juaj mund te pushoje rehat.

Ajo perbehet nga nje dyshek shume i rehatshem ne te cilin femija juaj do te beje gjumin me te qete, njesoj sikur te ishte ne shtepi, ne shtratin e tij te vogel dhe shume te dashur per te.

Ky dyshek eshte i papershkrueshem nga uji dhe mund ta pastroni me nje leter te lagur kur jeni duke udhetuar dhe nuk keni kushtet e duhura qe t’i beni nje pastrim te plote.

 

Canta eshte shume lehtesisht e thjesht per t’u transportuar, pasi ka edhe nje peshe te lehte ndaj e bene kete cante shume ideale per t’u marre ne udhetime,por jo vetem edhe per nje shetitje te thjesht qe mund te beni me femijen tuaj.

Ideal per mbajtjen e foshnjes 0-12 muajsh.

Canta ka nje material te forte sportiv dhe eshte e pajisur me zinxhire ne menyre qe te siguroje nje mbyllje te sigurte te gjerave te bebit.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante mbajtese per bebat | Cante + Shtrat per femijen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bed bag baby cante mbajtese produkt online dyqan taxi

Cante mbajtese per bebat | Cante + Shtrat per femijen