Cajniku elektrik DSP KK 1128 per kuzhinen tuaj

2,390 L

Ka stok

  • Cajniku ka nje kapacitet 1.0 liter
  • Me nje fuqi 1100-1300W
  • Me tension 220-240V e me frekence 50/60HZ
  • Me material shume cilesore dhe rezistent
  • Cilesi e garantuar

 

KODI: DSP KK 1128 Kategori: , ,

CAJNIKU ELEKTRIK DSP KK 1128

Cajnik elektrik DSP KK 1128 per pergatitjen e cajit dhe ngrohjen e ujit ju vjen ne ndihme ky produkt shume i domosdoshem per kuzhinen tuaj. Ju ndihmon te beni cajra te ndryshme te cilet jane te domosdoshme per shendetin e njeriut.

PER PERGATITJEN E CAJIT NATYRAL

Cajnik ruan vlerat e domosdoshme te cajit dhe aromen e tij

Perfekt per ngrohjen e menjehershme te ujit

Per te pergatitur cajin e nxehte ne cdo moment

Lehtesish i manovrueshem

I domosdoshem per te gjithe familjen tuaj

Dizajn modern dhe shume i lehte per tu pastruar

BLI MIRE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

cajnik

Ngjyra

,

Be the first to review “Cajniku elektrik DSP KK 1128 per kuzhinen tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Cajnik elektrik DSP KK 1128 per kuzhinen tuaj dyqan taxi

Cajniku elektrik DSP KK 1128 per kuzhinen tuaj