Caj dobesimi organic 9 + | Turbo slim tea

1,200 L

Ka stok

KODI: slim-tea KATEGORIA:

CAJ DOBESIMI ORGANIC

Dobesohuni ne menyre organike brenda nje kohe te shkurter dhe jo vetem, por edhe ne menyre te shendetshme.

Caj dobesimi bio dhe i shendetshem i cili do te shkaktoj  humbjen e peshes ne menyre te shendetshme. Pa friken e efekteve anesore duke arritur rezultatin qe ju deshironi, ne menyren me te lehte dhe me te shendetshme.

Vjen per ju me nje permbajtje 100 % bimore e cila do te jete pozitive per shendetin dhe trupin tuaj.

Konsumohet 2 here ne dite 15 minuta para buke.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Caj dobesimi organic 9 + | Turbo slim tea”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

caj per dobesim

Caj dobesimi organic 9 + | Turbo slim tea