Cader per femra mbrojtese ndaj diellit

590 L

Ka stok

KODI: Q-0222164 Kategori: ,

CADER PER FEMRA MBROJTESE NDAJ DIELLIT

Cader per femra perfekte per mbrojtjen nga rrezet e diellit dhe gjithashtu per perdorim te perditshem.

Doreza e cadres eshte bere prej druri te lemuar  dhe me dizajn praktik per rehati maksimale gjate mbajtjes.

Pjesa e siperme e saj prej materiali me cilesi te larte hapet dhe mbyllet me lehtesi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

cader

Ngjyra

,

Be the first to review “Cader per femra mbrojtese ndaj diellit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader mbrojtese per diellin ne shitje online dyqan taxi

Cader per femra mbrojtese ndaj diellit