Brez per ushtrime fitnesi | Hula Hoop Fitness | Multifunksional

990 L1,990 L (-50%)

Ka stok

  • Permasat : 38x38x8cm.
  • Pesha : 0.84kg.
  • Materiali : Najloni.
  • Perdoret per 30 minuta stervitje.
  • Permireson sistemimin imunitar.
KODI: 208019 Kategori: , ,

BREZ PER USHTRIME FITNESI 

RRETH PER USHTRIME FIZIKE – HULLA HOOP

Brezi per ushtrime fitnesi ju ndihmon per formimin e nje beli te ngushte edhe te sheshte pa ju munduar dhe lodhur muskujt tuaj.

Ndryshe nga ushtrimet e tjera fizike qe mund t’ju duken te veshtira per t’u realizuar dhe qe shumicen e rasteve ju japin lodhje muskulore ky rreth bene pikerisht te kunderten.

Ushtrimet fizike me te do t’ju duken sikur po perjetoni edhe njehere vitet e femijerise dhe do te jete argetuese aq sa dhe njekohesisht do te jeni duke i sherbyer trupit tuaj ne menyren me te mire.

Ky rreth vihet ne funksionon vetem duke levizur ju belin tuaj vetem me nje force pak me te madhe ne fillim dhe me pas do t’ju duhet te ruani ekuilibrin vete. Brezi funksionon ne menyre automatike ndaj edhe perdorimi i tij eshte jashtezakonisht i lehte dhe ju do te miqesoheni menjehere me perdorimin e tij.

Ideuar per qellime te ndryshme si stervitje ne palester, sport dhe trajtim terapeutik etj.

I perbere prej plastikes shume te forte dhe shume rezistente sidomos ndaj temperaturave te mjedisit.

Ai eshte nje zgjidhje perfekte per ata qe pertojne te shkojne ne palester apo te bejne ushtrime fizike. Pasi ai do e mbaje trupin tuaj ne forme pa ju munduar dhe lodhur aspak. Tashme enderra juaj per nje stervitje pa lodhje u be realitet.

SPECIFIKIMET

Permasat : 38x38x8cm.hula hoop fitness rreth per stervitje bli online dyqan taxi

Pesha : 0.84kg.

Materiali : Najloni.

Pesha e lavjerresit : rreth 500g.

Ngjyre e zeze e kombinuar me ngjyren portokalli.

Paketa permban : Mates kohe per ushtrimet qe do te beni me Hula Hoop.

Perdoret per 30 minuta stervitje.

Permireson sistemimin imunitar.

Me ekran LCD i cili ruan te dhenat e ushtrimeve tuaja.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

brez rrotullues

Be the first to review “Brez per ushtrime fitnesi | Hula Hoop Fitness | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hula hoop fitness rreth per stervitje bli online dyqan taxi

Brez per ushtrime fitnesi | Hula Hoop Fitness | Multifunksional

990 L1,990 L (-50%)

Shto ne Shporte