Bokse muzike Speaker Kisonli X1 RGB

2,090 L

Ka stok

  • Altoparlanti Kisonli X1 RGB
  • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
  • Fuqia: 5W*2
  • Fuqia maksimale: 3.5W
KODI: i239015 Kategori: ,

BOKSE SPEAKER RGB X1 

Bokse muzike me drita RGB te pershtatshme per kompjuterin apo laptopin tuaj, per te degjuar muzike me tingullin me te mire.

Mund te lidhen lehtesisht me laptop, PC, MP3, MP4, telefona celulare etj.

Specifika:

  • Altoparlanti Kisonli X1 RGB
  • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
  • Fuqia: 5W*2
  • Fuqia maksimale: 3.5W
  • Rezistenca: 4.Q
  • Pergjigja e frekuences: 150Hz-18KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse muzike Speaker Kisonli X1 RGB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bokse muzike x1 online ne dyqan taxi

Bokse muzike Speaker Kisonli X1 RGB