Bokse portabel multimedial Kisonli V360

1,190 L

Ka stok

 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Fuqia e vleresuar: 1.5W*2
 • Fuqia maksimale: 3.5W
 • Impedanca: 4.Q
 • Raporti sinjal ndaj zhurmes: 58dB
 • Pergjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz
KODI: i239009 Kategori: ,

BOKSE PORTABEL V360

Bokse portabel te pershtatshme per PC dhe laptop.

Sistemi i altoparlanteve mund te lidhet me kompjuter, tablet, telefon, televizor ose burim tjeter tingulli. Altoparlantet riprodhojne me saktesi muzike te zhanreve te ndryshme.

Altoparlant multimedial me cilesi te larte te zerit jo vetem per kenget e preferuara por edhe audion gjate lojerave elektronike.

Specifika:

 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Fuqia e vleresuar: 1.5W*2
 • Fuqia maksimale: 3.5W
 • Impedanca: 4.Q
 • Raporti sinjal ndaj zhurmes: 58dB
 • Pergjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Be the first to review “Bokse portabel multimedial Kisonli V360”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

v360 kisonli bokse muzike online ne dyqan taxi

Bokse portabel multimedial Kisonli V360