Bokse per Pc me drita RGB Kisonli X3 Speaker

1,390 L

Ka stok

 • Altoparlanti Kisonli X3
 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Fuqia e vleresuar: 3WX2
 • Fuqia maksimale: 3.5W
 • Impedanca: 4Q
 • Pergjigja e frekuences: 20Hz-20KHz
KODI: i239012 Kategori: ,

BOKSE PER PC X3 SPEAKER

Bokse per Pc me drita RGB shumengjyreshe dhe cilesi superiore te tingullit.

Ka porte USB per t’u lidhur me kompjuterin tuaj ose pajisje tjeter me USB dhe nje buton kontrolli te lehte per t’u perdorur, per te rregulluar volumin, ndricimin dhe cilesimet e tjera.

Specifika:

 • Altoparlanti Kisonli X3
 • Sistemi i altoparlanteve: 2.0
 • Fuqia e vleresuar: 3WX2
 • Fuqia maksimale: 3.5W
 • Impedanca: 4Q
 • Pergjigja e frekuences: 20Hz-20KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse per Pc me drita RGB Kisonli X3 Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini bokse x3 online ne dyqan taxi

Bokse per Pc me drita RGB Kisonli X3 Speaker