Bokse me Bluetooth Philips | Shoqbox | Wireless Speaker

3,200 L

Ka stok

Specifikat
Marka: Philips
Transmetimi i sinjalit: Wireless
Transmetimi i muzikes: Bluetooth
Suporoton lidhjen me: iPad, iphone 3 dhe me siper, Smartphone dhe tabletat Android.
Fuqia: 10 meter
Rezistente ndaj sperkatjeve te ujit.
Kohezgjatja e baterise: 8 ore
KODI: boks-me-bluetooth-philips-shoqbox Kategori: ,

Bokse me Bluetooth Philips | Wireless Speaker

Bokse me Bluetooth Philips | Shoqbox | Wireless Speaker

Specifikat
Marka: Philips
Transmetimi i sinjalit: Wireless
Transmetimi i muzikes: Bluetooth
Suporoton lidhjen me: iPad, iphone 3 dhe me siper, Smartphone dhe tabletat Android.
Fuqia: 10 meter
Rezistente ndaj sperkatjeve te ujit.
Kohezgjatja e baterise: 8 ore
BOKSE ME BLUETOOTH PHILIPS | SHOQBOX

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Bokse me Bluetooth Philips | Shoqbox | Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bokse me Bluetooth Philips | Shoqbox | Wireless Speaker

Bokse me Bluetooth Philips | Shoqbox | Wireless Speaker