Boks portativ Booms Bass L20 wireless speaker

3,490 L

Ka stok

KODI: i-998786 Kategori: ,

BOKS PORTATIV BOOMS BASS L20

Boks portativ pa kabuj me dizajn te ri, drita LED, bas te fuqishem, lidhet me celularin, kompjuterin, te gjitha pajisjet audio.

I pershtatshem per festa, piknik me miq, plazh, pishina dhe pushime.

Kontrolle te lehta per t’u perdorur per riprodhimin e muzikes fale butonave te integruar.

Bas i mrekullueshem, ju mund te shijoni lirisht muzike rock, metal dhe elektronike pasi boksi krijon tingull te paster te qarte dhe HIFI.

I dizenjuar per tu perdorur me Radio FM/ Karte TF /lexues USB/ AUX IN/BT.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks portativ Booms Bass L20 wireless speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portativ booms bass online ne dyqan taxi

Boks portativ Booms Bass L20 wireless speaker