Boks portabel Multimedia Speaker Acer VX5-591G

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120707 Kategori: ,

BOKS PORTABEL MULTIMEDIA SPEAKER ACER

Boks portabel muzike me tingull te qarte dhe me kualitet maksimal.

Shijoni kenget tuaja te preferuara apo audio te ndryshme ne cilesi te larte dhe ze te qarte.

Dizajn me madhesi te vogel, i lehte per tu marre me vete apo vendosur mbi tavolinen e kompjuterit.

Specifika

  • Frekuenca: 100 Hz – 18 KHz
  • Furnizimi me energji elektrike: 5v / 1A
  • RMS: 3W * 2
  • Raporti i Zhurmës se sinjalit: 8dB
  • Impedanca: 4Ω

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks portabel Multimedia Speaker Acer VX5-591G”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike acer blerje online ne dyqan taxi

Boks portabel Multimedia Speaker Acer VX5-591G