Boks per muzike Kisonli TM-4000U USB Speakers

5,890 L

Ka stok

  • Modeli: TM-4000U
  • Funksioni: AUX
  • Furnizimi me energji elektrike: USB DC5V
  • Fuqia: 5W + 3W*2

BOKS PER MUZIKE TM-4000U

Boks per muzike me telekomande dhe drita RGB per me shume argetim.

Altoparlantet lidhen me telefonin ose laptopin/pc tuaj per te riprodhuar muzike.

Ky model eshte i pajisur me opsionin e lidhjes se burimeve te audios nepermjet nje lidhjeje Bluetooth. Perfshin nje telekomande qe do t’ju lejoje te kontrolloni tingullin pa u ngritur nga divani.

Specifika:

  • Modeli: TM-4000U
  • Funksioni: AUX
  • Furnizimi me energji elektrike: USB DC5V
  • Fuqia: 5W + 3W*2
  • Madhesia:148*190*200mm + 90*100*150mm (x2)

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks per muzike Kisonli TM-4000U USB Speakers”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kisonli tm 4000u bokse muzike online ne dyqan taxi

Boks per muzike Kisonli TM-4000U USB Speakers