Boks muzike per karaoke 8 inch | Party Speaker

8,500 L

Ka stok

Boks muzike me altoparlant te dyfishte perfekt per festat tuaja. Me cilesi te larte ofron tinguj te qarte dhe bas te fuqishem duke e filtruar nga frekuencat e padeshiruara.

KODI: i-2120765 Kategori: ,

BOKS MUZIKE PER KARAOKE 8 INCH

Boks muzike me altoparlant te dyfishte 8 inch per karaoke me tingull cilesor.

Bateri litium e rikarikueshme e integruar, e cila mundeson nje kohe te gjate luajtje muzikore.

Permasa kompakte dhe pesha e lehte bashke me dorezen ne trupin e boksit e ben me te lehte per transport per ta vendosur kudo qe ju deshironi.

Lidhje e shpejte me ane te Bluetooth me iPhone, Android, iPad, tablet dhe PC dhe luajtje pa humbje e muzikes fale cipit te integruar me performance te larte.

Boksi ka te integruar FM Radio, keshtu qe ju mund te degjoni vazhdimisht stacionet tuaja te preferuara te radios.

E persosur per te gjitha festat brenda apo jashte shtepise, boksi ofron tingull me cilesi te larte dhe ze te qarte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Dimensionet

8 inch

Be the first to review “Boks muzike per karaoke 8 inch | Party Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me dy altoparlante ne shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike per karaoke 8 inch | Party Speaker