Boks muzike me Bluetoth 8 band radio fm music player

2,190 L

Ka stok

KODI: H-112236 Kategori: ,

BOKS MUZIKE 8 BAND RADIO FM

Boks muzike me lidhje Bluetooth me pajisjet tuaja audio dhe 8 banda radio fm.

Antena e radios zgjatet per marrje te ndjeshmerise se larte per saktesine e akordimit te valeve.

Me dizajn shume praktik dhe teper funksional, mund ta merrni ne festat apo pushimet tuaja per ti bere akoma me argetuese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Radio Marres

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike me Bluetoth 8 band radio fm music player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fm am sw radio shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike me Bluetoth 8 band radio fm music player