Boks muzike i madh me altoparlant te dyfishte | CH-8816A

7,900 L

Ka stok

KODI: i-2120756 Kategori: ,

BOKS MUZIKE I MADH ME ALTOPARLANT TE DYFISHTE

Boks muzike me wireless Bluetooth me cilesi te larte, i pajisur me altoparlante te dyfishte per me shume fuqi.

Boksi ofron dy mundesi lidhje; ajo pa fisha permes Bluetooth versionit 4.1 me nje diapazon lidhjeje prej 10 metrash dhe lidhje me fishe me porte 3.5 mm.

E pajisur me radio per mbulim te frekuences ne intervalin prej 100 Hz deri ne 20 kHz.

Bateria e brendshme e tij me nje kapacitet prej 2200 mAh ju mundeson te luani muzike per nje kohe te gjate.

Ne siperfaqen e tij ka butonat perkates per rregullimin e volumit, nderrimin e frekuences etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike i madh me altoparlant te dyfishte | CH-8816A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike i madh me altoparlant te dyfishte ne shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike i madh me altoparlant te dyfishte | CH-8816A