Boks me Bluetooth Earldom Everplay ET-A5

2,490 L

Ka stok

KODI: i239033 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH ET-A5

Boks me Bluetooth i perputhshem me MP3/MP4/MP5/ PC dhe celular (Bluetooth).

Altoparlanti ka cilesi te mire zeri, bas te forte jo, mikrofon te integruar dhe anulim te zhurmes.

Me hyrje USB/Micro, SD dhe AUX per lidhje me pajisje te ndryshme audio.

Specifika:

  • Bluetooth: V4.2
  • Gama e Bluetooth: 10 m
  • 15 ore kohe loje
  • Madhesia e altoparlantit: 4″ x 2
  • Fuqia e daljes: 10 W
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
  • Pergjigja e frekuences: 150 – 18000 KHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth Earldom Everplay ET-A5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel everplay a5 ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth Earldom Everplay ET-A5