Boks i vogel me wireless Earldom Super Bass A27

1,890 L

Ka stok

 • Marka Earldom
 • Modeli ET-A27
 • Lidhje me Bluetooth
 • Perputhet me smartphone/pc/tv etj.
KODI: i239030 Kategori: ,

BOKS I VOGEL ME WIRELESS A27

Boks i vogel me wireless i cili trasmeton muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit.

I perputhshem me smartphone, tv, kompjuter pc dhe laptop dhe pajisje te tjera.

Lidhja me Bluetooth mundeson trasmetim audio deri ne 10 meter distance.

Specifika:

 • Marka : Earldom
 • Modeli : ET-A27
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
 • Distanca e transmetimit : 10 m
 • Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit
 • Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera
 • Material cilesor dhe rezistent 

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks i vogel me wireless Earldom Super Bass A27”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike earldom online ne dyqan taxi

Boks i vogel me wireless Earldom Super Bass A27