Boks muzike me drita LED Earldom Speaker LK2

17,190 L

Ka stok

  • Boks muzike
  • Me telekomande dhe mikrofon
  • Drita shumengjyreshe
KODI: i239028 Kategori: ,

BOKS MUZIKE EARLDOM LK2

Bejini festat tuaja me argetuese me kete boks muzike per karaoke. Lejon transmetimin e audios me vale nepermjet Bluetooth.

Me telekomande dhe mikrofona per te kenduar dhe degjuar audio ne tingullin me te paster.

Doreze e integruar ne pjesen e siperme te boksit per ta marre dhe transportuar lehtesisht kudo.

Specifika:

  • Boks muzike
  • Me telekomande dhe mikrofon
  • Drita shumengjyreshe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike me drita LED Earldom Speaker LK2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks per karaoke online ne dyqan taxi

Boks muzike me drita LED Earldom Speaker LK2