Boks dhe radio portabel JBL Tuner 2

8,790 L

Ka stok

  • Boks dhe radio
  • Bluetooth 4,2
  • Koha e luajtjes 12 ore
  • Koha e karikimit 3.5 ore
KODI: i239002 Kategori: ,

BOKS DHE RADIO PORTABEL TUNER 2

Boks dhe radio portabel nga JBL me tingull te paster kristali.

Nga lajmet dhe moti, te muzika dhe argetimi, shijoni te gjitha stacionet tuaja te preferuara te radios ne frekuencat dixhitale DAB/DAB+ dhe FM ne JBL Pro Sound te paster kristal.

Lidheni JBL Tuner 2 me smartphonen ose tabletin tuaj nepermjet Bluetooth dhe kaloni shpejt nga radio ne listat tuaja te muzikes.

Bateria e integruar ju lejon te shijoni stacionet tuaja te preferuara deri ne 12 ore. Kalo ne stacionin e preferuar, ndrysho volumin me ane te pese butonave te integruar.

Specifika:

  • Dimensionet 180 x 70 x 72 (mm)
  • Pesha 0,543 kg
  • Bluetooth 4,2
  • Koha e luajtjes 12 ore
  • Koha e karikimit 3.5 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks dhe radio portabel JBL Tuner 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks dhe radio jbl tuner2 online ne dyqan taxi

Boks dhe radio portabel JBL Tuner 2