Blues kafeje DSP-KA3002 | Per kafe turke apo ekspres ne shtepi

2,390 L

Ka stok

  • Materiali i plastikes ABS
  • Shume i lehte ne perdorim
  • Motorr prej bakrit me nje fuqi 200 W
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Pastrohet lehtesisht
  • E kontrolloni nepermjet butonit on\off
KODI: KA3002 Kategori: , , ,

STAINLESS-BLUES KAFEJE

I perbere nga materiali i plastikes me cilesine me te larte.

Bluesi eshte shume praktik dhe komod ne perdorim.

Ai bluan brenda nje kohe te shkurter duke prodhuar nje bluarje perfekte te kafes tuaj te preferuar, fal motorit prej bakrit me nje fuqi 200 W.

Trupi i bluaresit eshte i perbere i gjithe nga nje skelet plastike dhe nje tas ne te cilin vendoset kafeja i po te njejtit material.

Ju do ta perdorni me ane te butonit qe eshte i vendosur ne pjesen e jashtme te saj,me te cilin do te kontrolloni fuqine e bluaresit per te fuksionuar.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

blues kafeje

Ngjyra

Be the first to review “Blues kafeje DSP-KA3002 | Per kafe turke apo ekspres ne shtepi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blues kafeje DSP-KA3002 | Per kafe turke apo ekspres ne shtepi