Blender ushqimi elektrik 3 liter RAF R7002

2,190 L

Ka stok

KODI: e23044 Kategori: ,

BLENDER USHQIMI 3 LITER

Blender ushqimi me kapacitet deri ne 3 liter, me ene qelqi per te pare perzierjen e ushqimeve dhe tehe te mprehte celiku inoks.

Para se te vendosni ne blender mishin, peshkun  pastroni ato nga kockat  dhe lekura. Frutat dhe perimet rekomandohen gjithashtu te qerohen nga levozhgat e forta dhe farat e medha.

Me dy shpejtesi te ndryshme per te zgjedhur dhe kohe te vazhdueshme pune 30 sekonda do te copetoje shpejt perberesit ne copa te vogla fale 4 teheve.

Karakteristika:

  • Modeli: R.7001
  • Fuqia: 600 W
  • Tensioni: 220V/50-60Hz
  • Vëllimi: 3 litra
  • Materiali i tasit: xhami
  • Numri i shpejtesive: 2
  • Materiali i tehut celik inox
  • Numri i teheve: 4 cope
  • Koha e vazhdueshme e punes: 30 sekonda

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender ushqimi elektrik 3 liter RAF R7002”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

procesor ushqimi elektrik ne shitje online ne dyqan taxi

Blender ushqimi elektrik 3 liter RAF R7002