Blender elektrik dhe blues kafe 850Watt RAF R288

3,790 L

Ka stok

KODI: d2324819 Kategori: ,

BLENDER ELEKTRIK DHE BLUES KAFE

Blender elektrik dhe blues kafe ne nje pajisje te vetme.

Me tre cilesime shpejtesie per te zgjedhur ate qe nevojitet. Gjashte thikat prej material celiku shume rezistent do te grijne dhe copetojne ne pak sekonda te gjitha frutat.

Specifika:

  • Çelik inox
  • Kapaciteti: 1.5L
  • Numri i cilësimeve të shpejtësisë: 3
  • Tensioni: 220 V
  • Fuqia: 850 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender elektrik dhe blues kafe 850Watt RAF R288”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender elektrik frutash online ne dyqan taxi

Blender elektrik dhe blues kafe 850Watt RAF R288