Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Red | Bli Online

3,400 L

Ka stok

  • Ne nje pajisje te vetme gjenden kater produkte te tjera
  • Ideale per perzierjen e produkteve ushqimore te ndryshme
  • Fuqia 200W
  • Tension 220-240V frekuence 50/60HZ
  • I disponushem ne ngjyre te kuq

BLENDER DORE DSP KM 1004

Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 eshte perfekt per perzierjen e cdo ushqimi qe ju duhet per gatimin tuaj te preferuar. Mund te pergatis nje perzierje shume te shpejte, pa u sforcuar dhe pa i’a hequr vlerat ushqyese produktet tuaj te preferuara.

BLENDER 4 NE 1

Blender dore, me gote, rrahese dhe nje ene mbajtese me mililitra

Me nje prerese celiku si me 2 nivele shpejtesie per te realizuar prerjet e duhura

Shume eficente dhe shume e thjeshte ne perdorim

Pergatitisni ushqime per femijet e vegjel, pure ose supa te ndryshme

Doreze ergonomike  mjaft praktike dhe e sigurte per tu perdorur nga te gjithe pjestaret e familjes

Kabell i gjate  ku mund ta vendosni ne tenxhere ose ne tas

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Red | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Red Bli Online Dyqan Taxi

Blender dore 4 ne 1 DSP KM 1004 Red | Bli Online

WhatsApp chat