Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1003 ne shitje online

3,100 L

Ka stok

  • Ne nje pajisje te vetme gjenden tre produkte te tjera
  • Ideale per miksimin e produkteve ushqimore te ndryshme
  • Fuqia 300W
  • Tension 220-240V frekuence 50/60HZ
  • I disponushem ne ngjyre te bardhe

 

BLENDER DORE DSP KM 1003

Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1003 produkt ben prerjen e ushqimeve pa I demtuar dhe ne nje kohe te shkurter. Veshja e jashtme e blenderi perbehet nga material palstike ku mund te shkeputet lehte per te vendosur aksesoret shtese, me dy nivele shpejtesie, pastrohet shume lehte.

BLENDER DORE 3 NE 1

Ideale per miksimin e ushqimit qe jane te preferuara nga ju

Fuqia 300W

Me dy nivele shpejtesie

Tehe prej celiku

Me nje tension 220-240V 50/60HZ

Me aksesore shtese per perzierje, miksim, pure

Porosit online ne Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1003 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Blender dore 3 ne 1 DSP KM 1003 ne shitje online

WhatsApp chat