Bigudina per floke | Produkte per floket Kacurrela

900 L

Ka stok

Karakteristika

-Krijoni kacurrela perfekte lehtesisht.
-Dy madhesi per te zgjedhur ne varesi te flokut tuaj.
-Nuk i demton aspak floket tuaj.
-Eshte nje produkt i riperdorshem.

KODI: G-063 Kategori: , Etiketime: ,

BIGUDINA PER FLOKE | MAGIC LEVERAG

Bigudina per floke | Produkte per Floket Kacurrela

Floket Kacurrela per prane jush!

Krijoni kacurrela natyrale te mrekullueshme dhe pa e demtuar aspak flokun tuaj. As nxehtesi dhe as demtim kimik ne floket tuaj. Floket rezistojne ne modelin kacurrel deri ne dy dite. Keto bigudina per floket jane shpetim per rastet e vecanta kur ju duhet dicka extra ne pamjen tuaj. Lehtesisht ju mund te modeloni floket tuaj ne shtepi dhe te jeni te qete se rezultatet do te jene te mrekullueshme. Nuk keni me arsye per te shpenzuar shuma te konsiderueshme parash ne sallone bukurie sa here qe keni festa per te shkuar.

Dhurojini volum flokeve tuaj!
Ndryshoni stilin e flokeve tuaj lehte dhe shpejte. Edhe nese floket tuaj jane te drejte me perdorimin e ketyre bigudinave ata do te marrin formen kacurrel si te ishin natyral. 

Bigudina per floke | Produkte per Floket Kacurrela

bigudina per floke produkte per floket kacurrela

Karakteristika

-Krijoni kacurrela perfekte lehtesisht.
-Dy madhesi per te zgjedhur ne varesi te flokut tuaj.
-Nuk i demton aspak floket tuaj.
-Bigudina per floket jane te riperdorshme. Ju mund t’i perdorni sa here te deshironi.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta me Cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Bigudina

Be the first to review “Bigudina per floke | Produkte per floket Kacurrela”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bigudina per floke kacurrela produkte per floket

Bigudina per floke | Produkte per floket Kacurrela