Berese sanduici waffle dhe grill 3ne1 DSP KC 1209

3,790 L

Ka stok

KODI: d2324864 Kategori: ,

BERESE SANDUICI WAFFLE DHE GRILL

Berese sanduici waffles dhe grill ne nje pajisje te vetme me DSP KC1209.

Fuqi 750w dhe siperfaqe pllakash jo ngjitese prej materiali inoks do te pergatisin ushqimet tuaja ne pak caste.

Pllakat jane te heqshme per pastrim te lehte dhe per te pergatitur ushqimin qe doni. Beni sanduic, ose waffles, madje mund te pinqi dhe biftek me pllaken e grillit.

Specifika:

•Tensioni: 220-240 V
•Fuqia: 750 W
•3 lloje pllakash per sanduic, grile dhe waffle
•Siperfaqja e pllakave e perbere nga material inoks
•Doreze e ftohte me prekje
•Veshje jo ngjitese
•Kontroll automatik i temperatures
•Kembe kunder rreshqitjes


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Berese sanduici waffle dhe grill 3ne1 DSP KC 1209”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier grill dsp online ne dyqan taxi

Berese sanduici waffle dhe grill 3ne1 DSP KC 1209