Berese buke me dy helika | Brumatrice Backermann

10,390 L

Ka stok

KODI: B-0987656 Kategori: ,

BERESE BUKE ME DY HELIKA BACKERMANN

Berese buke dhe lloje te ndryshme embelsirash me dy helika Backermann.

Opsione te shumta per ta zgjedhur ju menune e pergatitjes per buke, petulla, kek, buke pa gluten etj.

Me perzgjedhje te menuse , peshesh, kohes se gatimit, ngjyren si dhe fillimin/mbarimin e procesit.

Beresja e bukes ka kapacitet 1.5kg duke pergatitur brumin dhe pjekur ate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Brumatrice

Ngjyra

Be the first to review “Berese buke me dy helika | Brumatrice Backermann”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

brumatrice buke backermann online ne dyqan taxi

Berese buke me dy helika | Brumatrice Backermann