Barbi me aksesore dhe makine akullore 3+ age

1,390 L

Ka stok

KODI: b221210036 Kategori: ,

BARBI ME AKSESORE DHE MAKINE AKULLORE

Barbi me aksesore te ndryshem dhe nje makine akullore per te argetuar vogelushet tuaj.

Karroca ka nje dizajn unik te ngjashem me ate real ne ngjyre roze. Aksesoret qe perfshihen ne kuti do ta bejne akoma me argetuese lojen, duke nxitur imagjinaten tek femijet.

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Barbi me aksesore dhe makine akullore 3+ age”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull me aksesore akullore online ne dyqan taxi

Barbi me aksesore dhe makine akullore 3+ age