Balsam Filler me Acid Jaluronik – Noah – Blerje Online

1,590 L

Ka stok

Perdorimi: Aplikoni nje sasi balsami pas larjes se kokes me shampo ne te gjithe gjatesine e flokut dhe masazhojeni butesisht per 1 minute.

KODI: balsam-filler-me-acid-jaluronik Kategori: ,

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK – NOAH

Balsam Filler me Acid Jaluronik – Noah

Balsam Noah me Acid Jaluronik per floke te shkrifet. Prania e Acidit Jaluronik, hidraton dhe rigjeneron floket. Ekstrakti i Trumzes ushqen dhe balancon floket e demtuar dhe te lodhur.

Perdorimi: Aplikoni nje sasi balsami pas larjes se kokes me shampo ne te gjithe gjatesine e flokut dhe masazhojeni butesisht per 1 minute.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Balsam

Be the first to review “Balsam Filler me Acid Jaluronik – Noah – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Balsam Filler me acid jaluronik

Balsam Filler me Acid Jaluronik - Noah - Blerje Online