Avion luftarak me drita dhe telekomande Fighter plane

1,590 L

Ka stok

KODI: b221210032 Kategori: ,

AVION LUFTARAK ME DRITA DHE TELEKOMANDE

Avion luftarak me drita, tinguj dhe telekomande per me shume argetim gjate lojerave.

Fale telekomandes rrotullohet dhe mund te kthehet ne te gjitha drejtimet.

E pershtatshme per femije te moshes mbi 6 vjec.

Me drite dhe tinguj te ngjashem me ate te nje avioni luftarak.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Avion luftarak me drita dhe telekomande Fighter plane”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

avion luftarak per femije online ne dyqan taxi

Avion luftarak me drita dhe telekomande Fighter plane