Autobus shkolle me telekomande per femije 3 vjec

1,650 L

Ka stok

KODI: b221210017 Kategori: , ,

AUTOBUS SHKOLLE ME TELEKOMANDE

Autobus shkolle me telekomande per femije te moshes mbi tre vjec.

Me drita, autobusi RC ka forma realiste ne miniature duke zhvilluar imagjinaten e vogelusheve dhe argetuara ata per ore te tera.

Informacione:

  • Autobus shkolle loder
  • Ne ngjyre te verdhe
  • Me dere dhe drita
  • Komandohet me ane te telekomandes

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Autobus shkolle me telekomande per femije 3 vjec”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

autobus shkolle per femije bli online ne dyqan taxi

Autobus shkolle me telekomande per femije 3 vjec