Audio adapter Type C ne Aux female XO NB-R161

690 L

Ka stok

Cilesia e larte e materialit dhe cipi origjinal sigurojne qendrueshmerine e transmetimit per nje pervoje me te mire dhe te rehatshme, duke shijuar muziken, videot ose filmat tuaj te preferuar ne cdo kohe.

KODI: H-56789011 Kategori: ,

AUDIO ADAPTER XO TYPE C NE AUX

Audio adapter XO per lidhjen e pajisjeve 3.5 mm ne porten USB-C.

Suporton thirrjet telefonike dhe luajtjen e muzikes. Me cip inteligjent i cili ka efikasitet me te larte dhe perputhshmeri me te mire me pajisjet.

Lidhni pajisje tuaja Type C me pajisjet me porte Aux per te degjuar muziken e preferuar kurdo.

Specifika

  • Marka: XO
  • Pesha: 4g
  • Gjatësia e linjës: 150 10mm
  • Ngjyra: E Bardhe
  • Material ABS + TPE
  • Bërthama: (16/0.06 Teli i emaluar + 2500)*4C
  • Permasa: 88*138*12mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Ngjyra

Be the first to review “Audio adapter Type C ne Aux female XO NB-R161”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter audio xo blerje online ne dyqan taxi

Audio adapter Type C ne Aux female XO NB-R161