Adapter Earldom M40 | Wireless audio receiver

900 L

Ka stok

KODI: Adapter Earldom M40 Kategori: ,

ADAPTER EARLDOM M40

Marrës Bluetooth Erldom modeli M40. Luani muzikë përmes Bluetooth. Dizajni i këtij marrësi është si një blic që mund të Earldom ET M40konfigurohet dhe përdoret pa pasur nevojë të instaloni ndonjë softuer.

Ndërsa kjo dongle mund të lidhet me një regjistrues makine dhe të luajë muzikën që dëshironi, gjithashtu mund të lidhni marrësin me altoparlantë me një port USB dhe t’i ktheni ato në një altoparlant Bluetooth.

Ka një mikrofon për bisedë. Aftësia për të lidhur rripin me dongle vjen me një kapak për të parandaluar hyrjen e pluhurit në marrës.

SPECIFIKAT:
  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Diapazoni maksimal i performancës: 10 metra

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Adapter Earldom M40 | Wireless audio receiver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Earldom ET M40 Wireless Audio Receiver

Adapter Earldom M40 | Wireless audio receiver