Arme Spiderman me fisheke te bute Avengers gun

1,490 L

Ka stok

KODI: b221210018 Kategori: , ,

ARME SPIDERMAN ME FISHEKE TE BUTE

Arme loder me fisheke te bute prej shkume per ti argetuar vogelushet gjate festave te fundvitit.

Frymezuar nga Superheronjte Avengers eshte nje dhurate e perkryer per femijet. Vendosni plumbat ne tubin e nisjes, terhiqeni kembezen dhe pistoleta menjehere do ti leshoje ata jashte saj.

E pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec. E bere nga materiale te sigurta dhe miqesore me mjedisin dhe lekuren.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Arme Spiderman me fisheke te bute Avengers gun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pistolete spiderman online ne dyqan taxi

Arme Spiderman me fisheke te bute Avengers gun