Antene televizori me perforcues dhe Usb FA-3101

3,500 L

Ka stok

KODI: 9003898031010 Kategori: ,

ANTENE TELEVIZORI ME PERFORCUES

Antene televizori me dizajn slim qe nuk ze hapesire.

E pershtatshme per perdorim te brendshem me profil te holle, per t’u montuar ne mur.

Me amplifikator te integruar, mundeson frekuenca nga 470-790 Mhz.

Antena eshte e pershtatshme me DVB-T, DVB-T2, HD, UHD (4K), DAB.

Specifika:

  • Per DVB-T, DVB-T2, HD, UHD (4K), DAB
  • Me amplifikator të integruar
  • Marrja UHF/VHF/FM
  • Amplifikimi: 28 dB
  • Frekuenca: 470 – 790 MHz
  • Maks. Niveli i daljes: 100 dBuV
  • DC (5V/100 mA) nga përshtatësi i rrjetit USB

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Antene televizori

Be the first to review “Antene televizori me perforcues dhe Usb FA-3101”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 3101 antene televizori slim online ne dyqan taxi

Antene televizori me perforcues dhe Usb FA-3101