Mbajtese televizori | Full Motion Cantilever Mount

2,990 L

S’ka stok

 • Materiali: çelik i mbështjellë me cilësi të lartë SPCC.
 • Madhësia e ekranit: 32 “-55”.
 • Pjerrësia: -5 ° ~ + 85 °.
 • Rrotullueshmeria: -90 ° ~ + 90 °.
 • Ngarkesa maksimale: 31,8 kg).
 • Distanca e murit: 51.5-500mm.
KODI: 6943223105951 Kategori: , ,

MBAJTESE TELEVIOZORI 32″ – 55″

Mbajtese televizori cilesore. Mbajtesja perbehet nga material cilesor dhe rezistent i celikut. Televizori juaj do te jete i sigurt ne cdo moment. Ju ndihmon te krijoni me teper hapsire ne dhomen ku ju do e vendosni. E pershtatshme per sallon, dhomen e gjumit apo kuzhinen, restorante, klinika te ndryshme etj.

Specifikat:
 • Materiali: çelik i mbështjellë me cilësi të lartë SPCC.mbajtese televizori cilesore blerje online dyqan taxi
 • Madhësia e ekranit: 32 “-55”.
 • Pjerrësia: -5 ° ~ + 85 °.
 • Rrotullueshmeria: -90 ° ~ + 90 °.
 • Ngarkesa maksimale: 31,8 kg).
 • Distanca e murit: 51.5-500mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Ngjyra

Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori | Full Motion Cantilever Mount”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese televizori 32 55 nb bli online dyqan taxi

Mbajtese televizori | Full Motion Cantilever Mount

2,990 L