Android Box Mecool KM6 16GB | 4K HDR

8,900 L

Ka stok

KODI: i-2120724 Kategori: ,

ANDROID BOX MECOOL KM6 16GB

Nje nder modelet me inovative Android Box Mecool KM6 bazohet ne procesorin Amlogic S905X4 quad-core Cortex-A55  shoqeruar me memorie 2 GB / 16 GB RAM hapesire ruajtese.

Performance e larte ne kualitetin me te mire 4K  HDR per te pare gjithcka me me qartesi dhe detaje realiste.

I pajisur me Google Assistant per me teper lehtesi aksesi dhe kontrolli te programeve te ndryshme.

Sistem operativ Android 10.0 me Chromecast te integruar dhe nje telekomande Bluetooth me mikrofon te perfshire dhe akses te drejtperdrejte ne Amazon Prime Video dhe YouTube.

Mecool KM6 Android Box lidhet  permes WiFi me shpejtesi te larte 2.4 GHz ose 5 GHz. Ju gjithashtu keni mundesine te perdorni nje lidhje kabllore me porten LAN 10/100 Mbps.

Karakteristika

  • Marka: Mecool
  • Modeli: KM6
  • Sistemi operativ: Android 10.0
  • Transmetimi i videos: Netflix, Youtube dhe më shumë
  • App Store: Po
  • Lojërat Android
  • Pasqyrimi:  Miracast dhe DLNA

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “Android Box Mecool KM6 16GB | 4K HDR”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android box mecool ne shitje online ne dyqan taxi

Android Box Mecool KM6 16GB | 4K HDR