Altoparlant portativ me wireless T&G TG187

3,290 L

Ka stok

 •  Bluetooth: V5.0
 •  Gama e transmetimit wireless 10M
 •  Raporti i zhurmës së audios: ≥90db
 •  Kapaciteti i baterise: 4400mAh
 •  Tensioni 7.4V
KODI: i239039 Kategori: ,

ALTOPARLANT PORTATIV T&G TG187

Altoparlant portativ me wireless me tingull te qarte dhe dinamik edhe ne nivele te ndryshme te volumit.

Suporton radion fm, mund te kerkoni per stacione radio direkt ne zonen e degjimit.

Distanca e lidhjes me Bluetooth me pajisje te tjera audio eshte deri në 10 metra.

Mund te lidhet drejtperdrejt me telefonat celulare/tabletat me Bluetooth per te luajtur muzike.

Specifika:

 •  Bluetooth: V5.0
 •  Gama e transmetimit wireless 10M
 •  Raporti i zhurmës së audios: ≥90db
 •  Kapaciteti i baterise: 4400mAh
 •  Tensioni 7.4V
 •  Riprodhimi normal i volumit: 10H~12H
 •  Fuqia: 4Ω / 15W x 2
 •  Pergjigja e frekuences: 100HZ-20KHZ
 •  Permasa: 292x132x139mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Altoparlant portativ me wireless T&G TG187”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks porativ t&g tg187 online ne dyqan taxi

Altoparlant portativ me wireless T&G TG187