Altoparlant me lidhje Bluetooth Moxom MX SK11

1,000 L

Ka stok

KODI: H-998770 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH MX SK11

Altoparlant me lidhje Bluetooth, dizajn kompakt ne permasa te vogla dhe bass te fuqishem, per te transmetuar tinguj te paster dhe te fuqishem.

Me buton per kontrollin e ndezjes/fikjes se muzikes dhe 2 butona +/- per kontrollin e volumit.

Jo vetem muzike por me kete boks portabel mund te kryeni dhe biseda telefonike duke e lidhur me telefonin tuaj me ane te bluetooth.

Mikrofoni i integruar garanton transmetim zeri me cilesi te larte pa nderhyrje. Pergjigjuni telefonatave me prekjen e nje butoni

Bateri 1200 mAh: degjoni kenget tuaja te preferuara deri ne 8 ore pa pushim. Mund ta karikoni plotesisht pajisjen ne 2 ore nepermjet kabllos mikro USB te perfshire.

Specifika:

  • Distanca e punes: 10-15 metra
  • Altoparlanti: 52 mm
  • Ndjeshmeria: 500 MV
  • Fuqia e altoparlantit: 5 W
  • Kapaciteti i baterise: 3.7 V, 1200 mAh
  • Koha e luajtjes: ≥ 8 H (tingull mesatar)
  • Suporton: Wireless/USB/TF Card/Aux

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant me lidhje Bluetooth Moxom MX SK11”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks i vogel moxom online ne dyqan taxi

Altoparlant me lidhje Bluetooth Moxom MX SK11