Altoparlant muzike KTS 1110 Wireless Speaker

2,200 L

Ka stok

KODI: H-30803 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE KTS 1110

Altoparlant KTS 1110 Wireless speaker me tingull te pasur stereo, altoparlant me rreze te plote jep bass ekstra te fuqishem.  True Wireless Stereo ju jep fleksibilitetin per te lidhur 2 altoparlante dhe per te luajtur ne stereo.

Ka porte hyrese per USB, karte memorie dhe fishe Aux, qe ju lejon te lidheni dhe me pajisje qe nuk kane Bluetooth ose te merrni muzike diku tjeter pa wireless.

KTS1110 jep tingull me qartesi dhe saktesi te larte, te shperndare ne menyre te barabarte ne te gjithe dhomen.

Karakteristika:

  • Hyrje USB/Micro SD/ AUX/ FM  (87,5 – 108,0 MHz)
  • Fuqia dalese: 10W
  • Bateria e rikarikueshme
  • Tensioni i funksionimit: DC 5V
  • Koha e karikimit: 4-5 ore
  • Koha e luajtjes: 2 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant muzike KTS 1110 Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike me bluetooth bli online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike KTS 1110 Wireless Speaker